Targi Gulfood 2022 – Dubaj

13-17.02.2022 braliśmy udział w kolejnej edycja międzynarodowych targów branży spożywczej Goolfood.
W ZEA nabiał nadal kojarzy się głównie z produktami odzwierzęcymi, dlatego jego roślinny odpowiednik wzbudzał niedowierzanie, które… szybko niwelowaliśmy proponując degustację naszych produktów. 🙂 Co więcej, mocno doceniony został nie tylko smak i konsystencja ale również walory fortyfikacji i brak dodatku cukru w naszych vegangurtach.
Zeszłoroczny zdobywca nagrody za najbardziej innowacyjny produkt VEGUP Mango BIO pozostał jednym z naszych najlepiej ocenianych produktów, a Greenzly z kolei znalazł się w czwórce finalistów tegorocznej edycji konkursu na najbardziej innowacyjny produkt.
Duże zainteresowanie, nieprzerwanie, wywoływała też nasza seria produktów PlantON.
Bardzo cieszy również fakt, że nasze produkty są obecnie dostępne w najlepiej ocenianej sieci handlowej w regionie – Carrefour.

Podczas targów odbyły się spotkania z wieloma inwestorami, dystrybutorami i kontrahentami z całego świata . Wśród gości, którzy odwiedzili stoisko znaleźli się m.in. Mohammed Al Shahhi- sekretarz stanu w ministerstwie finansów UAE, przedstawiciele biura poselskiego posła parlamentu UAE , pana Saeed Alaabdi, przedstawiciele miasta przyszłości w KSA Neom.

Bardzo dziękujemy za ten wspaniały czas oraz wszystkie inspirujące spotkania. Do zobaczenia podczas kolejnych edycji!