Forum Polsko Arabskie – Dubaj 2021

Od 6.12 wzięliśmy udział w Forum Polsko Arabskim zorganizowanym w ramach Expo 2020. Event jest doskonałą okazją do prezentacji potencjału eksportowego polskich towarów i usług, dając jednocześnie polskim przedsiębiorcom szansę nawiązania bezpośrednich relacji z partnerami gospodarczymi z UAE.
Podczas tegorocznej edycji promowaliśmy produkty z naszej flagowej linii PlantOn oraz vegangurty premium z linii VEGUP BIO.

7.12 odbył się Dzień Polski w nowo otwartym polskim pawilonie. Pawilon ma inspirować i dzielić się ze światem wieloma rozwiązaniami dla świadomej, zrównoważonej przyszłości. W ramach ekspozycji multimedialnej w strefie Poland Spirit of ingenuity, zaprezentowanych zostanie blisko 200 podmiotów, reprezentujących sektory z największym potencjałem eksportowym na rynki Bliskiego Wschodu.

Tego dnia nie mogło zabraknąć i naszego teamu! 🙂 Podczas Dnia Polskiego odbyły się liczne wydarzenia towarzyszące – koncerty, konkursy. Dla odwiedzających były również rozdawane saszetki Planton Pouch. Dodatkowo, nieprzerwanie, nasze produkty obecne są również w polskiej restauracji na terenie pawilonu.

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i inspirujące rozmowy. Czekamy na kolejne spotkania już wkrótce!